Wszyscy jesteśmy EUROPEJCZYKAMI!
19.05.2013.

thumb_com_zdj.jpgW dniach od 9 do 11 kwietnia w Gimnazjum nr 2 w Czeladzi odbyło się spotkanie przedstawicieli ośmiu europejskich szkół wspólnie realizujących projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach programu Lifelong Learning Programme – Comenius zatytułowany „SOS – Students Online Safety”.

Do naszej szkoły przyjechało 15 nauczycieli oraz 28 uczniów ze szkół z Cypru, Hiszpanii, Grecji, Słowenii, Turcji, Niemiec oraz Finlandii. Celem spotkania była wspólna praca nad projektem, który poświęcony jest niezwykle ważnym kwestiom związanym z bezpiecznym i rozsądnym korzystaniem z dobrodziejstw współczesnej technologii informacyjnej w postaci komputerów, Internetu, telefonów komórkowych i tym podobnych.

Czytaj całość…
 
Konkurs
17.05.2013.
thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Kolejne zadanie w załączniku...


Czytaj całość…
 
Nabór do klasy sportowej
12.05.2013.
thumb_medal.jpgGimnazjum nr 2 w Czeladzi
we współpracy

z Akademią Piłki Nożnej w Czeladzi 

przypomina o trwającym 

naborze do klasy sportowej o profilu - piłka nożna

dla uczniów klas VI – rocznik 2000.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły i w zakładce "klasa sportowa"

 
Konkurs
05.05.2013.

thumb_logog2.jpgKonkurs z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

"Książka - przyjaciel od zaraz"

Serdecznie zapraszamy uczniów Gimnazjum nr 2 w Czeladzi do udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich pod hasłem 

" Książka - przyjaciel od zaraz "

Czytaj całość…
 
Przygoda z teatrem
05.05.2013.

thumb_teatr.jpgZbliżający się wielkimi krokami koniec roku szkolnego skłania do pdsumowań działań zaplanowanych i realizowanych przez naszą szkołę w ramach szeroko pojętej edukacji kulturalnej uczniów.

Jeden z naszych celów związany był z przygotowaniem gimnazjalistów do odbioru sztuki teatralnej. Postanowiliśmy więc kontynuować współpracę z Teatrem „Cracovia”, który gościnnie wystepował na deskach Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Czytaj całość…
 
Mistrzowie ortografii
05.05.2013.

thumb_konk.jpg12 kwietnia 2013 r. w gościnnych murach Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi odbył się XII Miejski Konkurs Ortograficzny dla gimnazjalistów. W zmaganiach konkursowych reprezentanci Gimnazjum nr 2 okazali się bezkonkurencyjni i dali nam powód do dumy.

Gratulujemy laureatowi pierwszego miejsca – Radkowi Sanakiewiczowi z klasy II B oraz Weronice Kyzioł z klasy II A, która uplasowała się na miejscu III.

 
O Czeladzi wiedzą wszystko
05.05.2013.

thumb_czeladz.jpg11 kwietnia 2013 roku odbył się finał Miejskiego Konkursu Wiedzy o Czeladzi. W szranki stanęli najlepsi znawcy historii naszego miasta reprezentujący swoje szkoły. W kategorii gimnazjów nasi uczniowie klasy II a , przygotowani perfekcyjnie przez p. mgr Danutę Kurowską , znaleźli się w ścisłym gronie laureatów. I miejsce zajęła bezkonkurencyjna Ewa Jaworska, III miejsce ambitnie wywalczył Karol Filip. Laureatom gratulujemy wiedzy, polotu i bystrości umysłu.

 
Konkurs
03.05.2013.
thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Kolejne zadanie w załączniku...
Czytaj całość…
 
Ogrody Pełne Nadziei
28.04.2013.

thumb_ogrody.jpgHospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap. i Koło Naukowe Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach to organizatorzy konkursu plastycznego „OGRODY PEŁNE NADZIEI”

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży – uczestników Programu „Pola Nadziei 2013”,współpracujących w ramach wolontariatu akcyjnego z Hospicjum Sosnowieckim.

Czytaj całość…
 
Diecezjalny Konkurs
28.04.2013.
thumb_dsc_8873.jpgBYĆ SOLĄ ZIEMI. BYĆ ŚWIADKIEM WIARY to hasło
IV Diecezjalnego Konkursu Literackiego i Fotograficznego.
Organizatorzy konkursu to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach,
Gimnazjum w Wojkowicach, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 250