O Czeladzi wiedzą wszystko
05.05.2013.

thumb_czeladz.jpg11 kwietnia 2013 roku odbył się finał Miejskiego Konkursu Wiedzy o Czeladzi. W szranki stanęli najlepsi znawcy historii naszego miasta reprezentujący swoje szkoły. W kategorii gimnazjów nasi uczniowie klasy II a , przygotowani perfekcyjnie przez p. mgr Danutę Kurowską , znaleźli się w ścisłym gronie laureatów. I miejsce zajęła bezkonkurencyjna Ewa Jaworska, III miejsce ambitnie wywalczył Karol Filip. Laureatom gratulujemy wiedzy, polotu i bystrości umysłu.

 
Konkurs
03.05.2013.
thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Kolejne zadanie w załączniku...
Czytaj całość…
 
Ogrody Pełne Nadziei
28.04.2013.

thumb_ogrody.jpgHospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap. i Koło Naukowe Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach to organizatorzy konkursu plastycznego „OGRODY PEŁNE NADZIEI”

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży – uczestników Programu „Pola Nadziei 2013”,współpracujących w ramach wolontariatu akcyjnego z Hospicjum Sosnowieckim.

Czytaj całość…
 
Diecezjalny Konkurs
28.04.2013.
thumb_dsc_8873.jpgBYĆ SOLĄ ZIEMI. BYĆ ŚWIADKIEM WIARY to hasło
IV Diecezjalnego Konkursu Literackiego i Fotograficznego.
Organizatorzy konkursu to: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach,
Gimnazjum w Wojkowicach, Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach
i Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu.
Czytaj całość…
 
Za oknami... Adriatyk i Alpy
21.04.2013.
 thumb_dscn0249.jpgSłowenia to kolejny kraj, z którym Gimnazjum nr 2  w Czeladzi realizuje unijny program: „Uczenie się przez całe życie – COMENIUS.

To małe, śródziemnomorskie państewko wciśnięte jest między państwa o odmiennej narodowości, języku i kulturze: Włochy, Austrię, Węgry.

Czytaj całość…
 
Z serca dla Hospicjum
21.04.2013.
thumb_xcv.jpg

15 kwietnia uczniowie naszego gimnazjum zorganizowali kiermasz ciast.

Dzięki hojności uczniów, rodziców, obsługi szkoły, nauczycieli i Dyrekcji udało nam się zebrać 322 zł.

Pieniądze przekazaliśmy Hospicjum, które zakupi za nie potrzebny sprzęt medyczny.

Czytaj całość…
 
Konkurs
20.04.2013.

thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 Dwa razy w miesiącu, co drugi piątek pojawi się na stronie internetowej szkoły nowe zadanie dla chętnych i ambitnych. Będą to quizy, zagadki, krzyżówki oraz inne zadania. Prawidłowe rozwiązania należy nadsyłać na adres e-mail: agnieszka.spyrka@gmail.com. Nagrodą jest ocena bardzo dobra z języka niemieckiego dla 3 osób, które jako pierwsze przyślą prawidłowe rozwiązanie.

Czytaj całość…
 
Ekozakupy, czyli jedzmy zdrowo!
07.04.2013.
thumb_dsc02192.jpg26.03.2013r. w naszej szkole odbyły się dwie debaty w ramach  rekrutacji  do Sejmu Dzieci i Młodzieży, które dotyczyły ekorozwoju. Pierwsza  z nich–„Ekologiczne zakupy- jak zdrowo i tanio jeść w szkole” została przeprowadzona przez uczennice klasy 3a – Martynę Stemplewską oraz Weronikę Olesińską. W debacie wzięli udział: nauczyciele, pracownicy szkoły, wśród nich pani intendentka , ekspert  w omawianej dziedzinie, uczniowie  G2  oraz ich koledzy z innych szkół zainteresowani tematem zdrowego jedzenia.
Czytaj całość…
 
Bieg dla hospicjum
07.04.2013.
thumb_bieg.jpgW dniu 21 kwietnia w Sosnowcu – Zagórzu będzie miało miejsce oryginalne wydarzenie - grupa 4 zapaleńców – nauczycieli WF z UKS „Tramp” działającego przy ZSO nr 5 w Sosnowcu już od 4 rana wyruszy na trasę 12 - sto godzinnego biegu sztafetowego, aby w ten sposób wspierać  budowę pierwszego w Zagłębiu hospicjum stacjonarnego.
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt
28.03.2013.
beztytuu.jpg
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 244