Konkurs
31.05.2013.
thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Kolejne zadanie w załączniku...
Czytaj całość…
 
Młodzieżowe Centrum Kariery
22.05.2013.

thumb_mck.jpgMłodzieżowe Centrum Kariery w Czeladzi

                                    Prowadzi nabór beneficjentów do projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”

                     Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt skierowany jest do młodzieży bezrobotnej w wieku od 15-25 lat, nieaktywnej zawodowo (bezrobotnej, uczącej się lub poszukującej pracy).

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY!!!

Czytaj całość…
 
Festyn Caritas
22.05.2013.

thumb_caritas.gifSzkolne Koło Caritas zaprasza do udziału w Festynie Caritas,  który odbędzie się w sobotę 8 czerwca w godzinach 12:00-16:00 przy Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Sosnowcu (Stary Sielec, ul. Skautów, vis a vis Kąpieliska Miejskiego).

Czytaj całość…
 
Marsz Nadziei
22.05.2013.

thumb_zonkil.jpgW ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei 24 maja 2013 r. ulicami Sosnowca już po raz piąty roku przejdzie Marsz Nadziei organizowany przez Hospicjum Sosnowieckie

"Marsz Nadziei" jest imprezą finalizującą wiosenną część Programu „Pola Nadziei”. Jest to piękna i szlachetna akcja, która co roku organizowana jest na rzecz osób dotkniętych chorobą nowotworową. Celem marszu jest zamanifestowanie potrzeby niesienia pomocy i nadziei wszystkim osobom chorym i cierpiącym oraz ich rodzinom.

Czytaj całość…
 
Wszyscy jesteśmy EUROPEJCZYKAMI!
19.05.2013.

thumb_com_zdj.jpgW dniach od 9 do 11 kwietnia w Gimnazjum nr 2 w Czeladzi odbyło się spotkanie przedstawicieli ośmiu europejskich szkół wspólnie realizujących projekt finansowany przez Unię Europejską w ramach programu Lifelong Learning Programme – Comenius zatytułowany „SOS – Students Online Safety”.

Do naszej szkoły przyjechało 15 nauczycieli oraz 28 uczniów ze szkół z Cypru, Hiszpanii, Grecji, Słowenii, Turcji, Niemiec oraz Finlandii. Celem spotkania była wspólna praca nad projektem, który poświęcony jest niezwykle ważnym kwestiom związanym z bezpiecznym i rozsądnym korzystaniem z dobrodziejstw współczesnej technologii informacyjnej w postaci komputerów, Internetu, telefonów komórkowych i tym podobnych.

Czytaj całość…
 
Konkurs
17.05.2013.
thumb_flaga_niemiec.jpgSZKOLNY KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
 
Kolejne zadanie w załączniku...


Czytaj całość…
 
Nabór do klasy sportowej
12.05.2013.
thumb_medal.jpgGimnazjum nr 2 w Czeladzi
we współpracy

z Akademią Piłki Nożnej w Czeladzi 

przypomina o trwającym 

naborze do klasy sportowej o profilu - piłka nożna

dla uczniów klas VI – rocznik 2000.

Bliższe informacje w sekretariacie szkoły i w zakładce "klasa sportowa"

 
Konkurs
05.05.2013.

thumb_logog2.jpgKonkurs z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich

"Książka - przyjaciel od zaraz"

Serdecznie zapraszamy uczniów Gimnazjum nr 2 w Czeladzi do udziału w konkursie z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich pod hasłem 

" Książka - przyjaciel od zaraz "

Czytaj całość…
 
Przygoda z teatrem
05.05.2013.

thumb_teatr.jpgZbliżający się wielkimi krokami koniec roku szkolnego skłania do pdsumowań działań zaplanowanych i realizowanych przez naszą szkołę w ramach szeroko pojętej edukacji kulturalnej uczniów.

Jeden z naszych celów związany był z przygotowaniem gimnazjalistów do odbioru sztuki teatralnej. Postanowiliśmy więc kontynuować współpracę z Teatrem „Cracovia”, który gościnnie wystepował na deskach Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Czytaj całość…
 
Mistrzowie ortografii
05.05.2013.

thumb_konk.jpg12 kwietnia 2013 r. w gościnnych murach Miejskiego Zespołu Szkół w Czeladzi odbył się XII Miejski Konkurs Ortograficzny dla gimnazjalistów. W zmaganiach konkursowych reprezentanci Gimnazjum nr 2 okazali się bezkonkurencyjni i dali nam powód do dumy.

Gratulujemy laureatowi pierwszego miejsca – Radkowi Sanakiewiczowi z klasy II B oraz Weronice Kyzioł z klasy II A, która uplasowała się na miejscu III.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 254